CONTACT

Willem de Zwijger College

Nieuwe ‘s-Gravelandseweg 38
1405  HM  Bussum

t: (035) 692 76 00
e: info@wdz.nl
rek.nr: NL67 RABO 0383 7294 91

absentenmelding: (035) 692 76 01
meldingsformulier absenties

Schoolleiding:
  • rector: drs. P.N. Wind – p.wind@wdz.nl
  • conrector: dhr. G.R.W. Versteeg – r.versteeg@wdz.nl
  • conrector: dhr J.W. Boeschoten – j.boeschoten@wdz.nl
  • teamleider klas 1, A2 en H2: dhr. F. Helsloot – f.helsloot@wdz.nl
  • teamleider H3 – H5: dhr F.C. van de Riet – f.vd.riet@wdz.nl
  • teamleider A3 – A5: mw. A. Bartels – a.bartels@wdz.nl
  • teamleider G2 – G6 en A6: mw drs. M.A.C. Hendrikx-Welten – m.hendrikx@wdz.nl

E-mail adressen van docenten: beschikbaar binnen Magister:

Log in op Magister
Ga naar ELO – Studiewijzers
Kies de studiewijzer “Contactgegevens”
Klik de studiewijzer open (pijltje rechts)
Klik op Contactgegevens.pdf voor een volledig lijst.

Willem de Zwijger College
Nieuwe ’s Gravelandseweg 38
1405 HM Bussum
035 692 7600
info@wdz.nl