CONTACT

Willem de Zwijger College

Nieuwe ‘s-Gravelandseweg 38
1405  HM  Bussum

t: (035) 692 76 00
e: info@wdz.nl
rek.nr: NL67 RABO 0383 7294 91
KvK: 41194715

absentenmelding: (035) 692 76 01
meldingsformulier absenties

Managementteam:
  • rector: dhr. J. Adels – j.adels@wdz.nl
  • conrector: dhr. G.R.W. Versteeg – r.versteeg@wdz.nl
  • teamleider brugklassen (behalve VWO 1), HAVO 2 en 3: dhr. F. Helsloot – f.helsloot@wdz.nl
  • teamleider HAVO 4 en 5: mw. P. Blijleven – p.blijleven@wdz.nl
  • teamleider VWO  1-2-3: dhr. K. Hasenaar – k.hasenaar@wdz.nl
  • teamleider VWO 4-6: dhr. F.C. van de Riet – f.vd.riet@wdz.nl

E-mail adressen van docenten:
Mailadressen docenten

Beschikbaar binnen Magister:

Log in op Magister
Ga naar ELO – Studiewijzers
Kies de studiewijzer “Contactgegevens”
Klik de studiewijzer open (pijltje rechts)
Klik op Contactgegevens.pdf voor een volledig lijst.